Історія нашої школи

Кіровська восьмирічна, пізніше середня, школа
розпочала свою діяльність 1 вересня 1967 року. Першим директором школи став Ковальов Анатолій Вікторович. Приміщення Кіровської восьмирічної школи будувалось, як гуртожиток, тому з перших  днів на посаді директора школи, потрібно було не тільки переобладнувати школу, а й збирати з усього району приладдя для неї. Були проблеми і з персоналом школи. Але вже у 1968 році в Кіровській школі з ініціативи директора було засновано бібліотеку підручників та художньої літератури. Бібліотека поповнювалася за рахунок коштів зароблених учнями на полях радгоспу «Комуніст». Кожного року учні здійснювали екскурсії містами України та СРСР.

Злагодженість у роботі, високий професіоналізм дали змогу за короткий час зробити навчальний заклад одним з найкращим закладом в районі.

У 70-х роках в СРСР стало популярним використання технічних засобів навчання, то уже в 1976 році шкільні кабінети почали обладнувати ТЗН. Всі кабінети школи були обладнані: шторами затемнення, діапроекторами, програвачами, магнітофонами.  Кабінети хімії та фізики були обладнані усіма необхідними наборами приладдя для проведення  практичних та лабораторних робіт.

У 1985 році було здано в експлуатацію нове приміщення Кіровської – уже середньої школи.

Нині працюють вчителями колишні учні цієї школи: Чернігова О.М., Дяченко Г.Л., Бондаренко Л.О., Кукса В.О., Задорожня Л.О. Директором школи нині працює колишня учениця Космін Л.С.

У вересні 2018 року Данилівська філія відзначала своє 50- річчя. Зараз у школі працюють 14 вчителів, 11 чоловік обслуговуючого персоналу, які забезпечують навчальний процес близько сотні учнів.

Історія Кіровської школи у фотографіях

Кіровська восьмирічна школа (1975 рік)

Вчителі школи (зліва направо): Пантолік С.В. - вчитель  трудового  навчання,
Дяченко Г.Л. - вчитель російської мови та літератури,  Ковальов А.В. - вчитель хімії

Педагогічний колектив Кіровської восьмирічної школи (1981 р.)

Переглянути фотоальбом
випускників школи всіх років натисніть
на фото внизу