ВИБІР ПРОФЕСІЇ – СПРАВА  СЕРЙОЗНА

Виховний захід

Галина Дяченко, бібліотекар Кіровської середньої загальноосвітньої школи   Криворізького району Дніпропетровської області

Мета: Сприяти розвитку професійної компетентності учнів у виборі

майбутньої професії, орієнтувати випускників на професії, яких

потребує регіон, виховувати повагу до представників різних

професій....  скачати

Презентація-супровід для заходу

«Інтелектуальний марафон»

Гнатюк Вікторія Володимирівна, вчитель німецької мови

Цe конкурсно – розважальна програма, спрямована на розвиток творчих здібностей учнів (на нім. мові).

Клас у якому відбувається свято прикрашений повітряними кульками та плакатами:

Wer nicht Deutsch kann, kann nicht denken. ( Fridrich Sieburg).

Jeder Wissenschaftler hat zwei Muttersprachen seine eigene und Deutsch.( Alexander von Humbold.)

Ich liebe die Deutsche Sprache. Sie hat kräftig, aber voll Musik.( Michl Piccoli).

Wer zwei Sprachen spricht, lebt zwei Leben.( J. W. Goethe.)

У святі беруть участь учні 4 – 7 класів , включають в себе конкурсну програму та номери художньої самодіяльності. Ведучі свята – учениці 11 класу  ,ведуть програму  як українською , так і німецькою мовами, задля того, щоб і найменші глядачі розуміли все, що відбувається на сцені.... скачать

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ЗЛОЧИНУ

Тренінг  для учнів 6 – 8 класів  в межах проекту  антикримінальної направленості «Територія  закону»

Після цього заняття ви зможете:

• розповідати, як уникнути небезпеки стати жертвою злочину;
  • пояснювати, як діяти в небезпечній ситуації.   скачать

Права людини

Засідання дискусійного клубу  для 9 – 11 класів в межах  проекту  «Територія  закону»

Мета дискусії: створити умови для усвідомлення учнями внутрішнього діалектичного зв'язку між правами та обов'язками людини й громадя­нина на основі порівняння й ро­зуміння взаємозв'язку прав і обо­в'язків; навчати учнів порівнювати ключові суспільствознавчі та пра­вові поняття; сприяти вільному та свідомому сприйняттю учнями всієї повноти своєї цивільної відпові­дальності, що означає сукупність прав та обов'язків громадянина і члена суспільства; сприяти форму­ванню учнями аналітичних і ко­мунікативних навичок, навичок ве­дення дискусії.

Обладнання: плакат «Конституційні права громадян України», аналіз ан­кет учнів «Мої обов'язки», іто­фон, Конституція України, перелік основних прав, проголошених у Дек­ларації прав людини і громадянина.

Книжкова виставка: Конституція України, Конвенція про права ди­тини, посібники з правового вихо­вання підлітків.

Учасники дискусії: учні 9-х класів (дві групи по 6—8 чоловік, решта — глядачі), 2 ведучих — учні 11-х кла­сів, вчителі.

Рекомендації: дискусію доцільно проводити після вивчення теми «Права людини»; заздалегідь серед 9-класників проводилося анкету­вання.  скачать

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

Матеріал для радіопередачі  в межах проекту  антикримінальної направленості «Територія  закону»

Природа живих істот така, що коли не вберегти потомство, а тим паче, знущатися з нього, то популяція виродиться й урешті-решт зникне. Людська цивiлiзацiя у своєму поступальному русi до технопрогресу на космічних швидкостях досягла такого етапу, що в серединi XX сторіччя (1948 рік) кращі уми планети зiбралися й написали Конвенцію «Про захист прав дитини», що, на жаль, дуже актуальна й нині.  скачать